نورث وست - NWIU & GKV

نورث وست اینترنشنال

دانشگاه بین المللی نورث وست ، دانشگاهی بدون مرز های جغرافیایی ، معتبر و قانونی در اتحادیه اروپا ، دارای دفاتر منطقه ای در گرجستان – هندوستان – آلمان –  عمان – ترکیه – عراق – آذربایجان می باشد.

20 k+
دانشجو
150 +
دوره
2 k+
استاد
http://nwiu.ir/wp-content/uploads/2020/09/cat_01.jpg

   مراکز نورث وست در دنیا

  مفتخریم به معرفی کنیم برخی از مراکزی را که در حال حاضر با عنوان دانشگاه بین المللی نورث وست در سراسر دنیا مشغول به فعالیت هستند.

   لینک های زیر شما را به این مراکز متصل می نماید.

  1. nwiu.education
  2. unw.ac
  3. www.nwu.ac.za
  4. nwu.edu.cn
  5. www.pnu.edu
  6. www.pnw.edu
  7. www.nfsc.edu
  8. www.northwestu.edu
  9. www.iun.edu
  10. www.nwltc.edu
http://nwiu.ir/wp-content/uploads/2020/11/cat_03.jpg

ماموریت

دانشگاه بین المللی نورث وست متعهد به توسعه پتانسیل علمی و مهارتی هریک از دانشجویان خود است و مقرر است فرصتی جهت تعالی علمی و رشد شغل افراد فراهم نماید.

این دانشگاه فضایی را ایجاد می کند که در آن همه اعضای جامعه می توانند آزادانه فکر کنند ، بنویسند ، تحقیق کنند همچنین تجزیه و تحلیل نمایند و به اشتراک بگذارند و برای توسعه فردی خود برنامه ریزی کنند و همچنین متعهد شده است که منابع دانشگاه را به منظور افزایش کیفیت آموزش و تحقیقات برای بهبود شرایط تدریس و فرآیند یادگیری از راه دور گسترش دهد.

http://nwiu.ir/wp-content/uploads/2020/11/cat_6.jpg

چشم انداز

دانشگاه بین المللی نورث وست به عنوان یکی از برجسته ترین دانشگاه های جامعه ظهور نموده است. این دانشگاه با تمرکز دقیق بر منابع خود در زمینه های محتوی غنی و کیفیت برنامه هایش را تضمین نموده است.

دانشگاه نورث وست متعهد به ارائه آموزش با کیفیت به دانشجویان خود می باشد.

دانشگاه همچنان به دنبال راه های جدید و نوآورانه برای دسترسی به افرادی است که دارای هوش و انرژی بالایی در راستای خدمت به عام هستند می باشد.

مهمترین بخش ماموریت دانشگاه ، توسعه مهارت های ضروری برای یادگیری موثر ، افزایش مسئولیت اجتماعی در محیط بین الملل است و البته کسب نگرش بهتر و درک لازم در راستای روابط انسانها و در نهایت تکمیل برنامه درسی و مهارتی خارج از محیط یادگیری در محیط کار واقعی و ارزیابی میزان یادگیری مخاطبان است.

نورث وست گرجستان

این دانشگاه توسط دولت گرجستان کاملاً مجاز و معتبر شناخته شده است. این دانشگاه دارای چندین موسسه شریک در کشورهای خارجی است. این امر به عنوان پاسخی به تقاضای زیاد در حوزه تحصیلات عالی و فنی توسط علاقه مندان به تحصیل در کشورهای مختلف تاسیس شده است.

کلیه مدارک ارائه شده در دانشگاه کاملاً قانونی و تایید شده هستند. این دانشگاه برنامه های آموزش از راه دور را نیز ارائه می نماید.

دانشگاه بین الملی نورث وست همچنین متعهد است که در جهت توسعه صلح ، سعادت انسان و رفاه بشر تلاش نماید. بنابراین دانشگاه علاوه بر فعالیت آموزشی و تحقیقاتی ، همواره به دنبال فرصت برای مشارکت در اقدامات صلح آمیز علمی در نهاد های بین المللی و ملی است.