مراکز مجاز در ایران - NWIU & GKV

چند قدم تا حرفه ایی شدن!

مدرس ماهر ، فضای مناسب ، دسترسی آسان و البته محتوی دوره هایی منطبق بر استاندارد های روز دنیا سبب شد تا دهکده جهانی انتخاب نورث وست برای همکاری در ایران باشد.

دهکده جهانی در حال حاضر در تهران دارای 3 ساختمان آموزشی است که علاقه مندان می توانند با توجه به دسترسی آسانتر یکی از این مراکز را انتخاب یا از خدمات آنلاین آن استفاده نمایند.

ساختمان مرکزی :

تهران - یوسف آباد - خیابان ابن سینا نبش خیابان نهم - پلاک 3

تلفن : 88701021

ساختمان حافظ :

تهران - خیابان حافظ - نرسیده به جمهوری کوی زرتشتیان پلاک 20

تلفن : 66704410

ساختمان غرب :

تهران - خیابان آیت الله کاشانی تقاطع پل حکیم و ستاری - نبش کوچه مطهری پلاک 2

تلفن : 44968200

http://nwiu.ir/wp-content/uploads/2020/11/cat_01.jpg

تاریخچه

اهمیت به یاد گیری فن و حرفه و فاصله بین علوم دانشگاهی و بازار کار در سراسر دنیا توسط موسسات آموزش مهارتی پوشش داده می شوند.

تیم علمی دهکده جهانی با بیش از 40 سال تجربه آموزش مهارتی و کاربردی ، متشکل از افرایست که علاوه بر مهارت علمی و آکادمیک تسلط کافی بر نیاز های بازار کار داشته و نظرات اصلاحی خود را در سیستم آموزشی اعمال می نمایند.

http://nwiu.ir/wp-content/uploads/2020/11/cat_04.jpg

ماموریت

بمنظور تحقق چشم انداز دهکده جهانی ، تجهیز کارگاه های منطبق بر علوم و تکنولوژی روز دنیا ، گزینش و پرورش اساتید کارآزموده و ماهر ، تطابق روش های نوین تدریس در عرصه بین المللی با مراکز روز دنیا در قالب گروه های مهندسی ، هنر و علوم انسانی و تجارت را ماموریت خود قلمداد نموده و در این خصوص اندازگیری رضایت مشتری و میزان یادگیری و فن ورزی او را رصد می نماید.

http://nwiu.ir/wp-content/uploads/2020/10/5.jpg

چشم انداز

دهکده جهانی به روزی می اندیشد که هر صاحب کسب و کار و پیشه ای ،برای استخدام نیروی کار خود با آسایش خاطر از بین بین فن آموخته گان دهکده جهانی پرسنل خود را اختیار نموده و صاحبان تولید و مهارت ، دهکده جهانی را شریک کاری خود در عرصه پرورش نیروی کار ماهر بداند.

اعضای هیات مدیره

سعید سعادت

رئیس هیات مدیره

حمیدرضا منصوری

مدیر عامل

محمد منصوری

نایب رییس هیات مدیره

بورسیه دهکده جهانی

دهکده جهانی دانش و مهارت با توجه به مسئولیت اجتماعی خود ، در راستای پرورش افراد نابغه و هوشمند و علاقه مندان به حوزه های علمی و تخصصی ، افرادی را بدون دریافت هزینه آموزش می دهد و انتظار دارد این افراد در آینده در خصوص ادامه زنجیره یادگیری و نشر علم کوشش نمایند.

موفقیت هایی که نصیب افراد صبور می شود همان هایی هستند که توسط افراد عجول رها شده اند.

آلبرت انیشتین
Theoretical physicist